Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Jap hyrje me qera

14000 Lek

Përshkrimi

Jepet hyrje me qera ne Tirane, Tek shkolla e bashkuar Allias, (2 dhoma + 1 korridor te madh + 1 banjo) te shtruara me pllaka dhe dyer/dritare duralumini.
parking i garantuar + uje/drita 24 ore. E pa mobiluar

cmimi: 14 000 leke

cel: 068 37 577 10 (amc)

cel: 068 31 00 884 (vf club)


URL: http://www.ofroj.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 3532 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Jap hyrje me qera Jap hyrje me qera Jap hyrje me qera Jap hyrje me qera