Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Jap Magazine me Qera

20000 Lek

Përshkrimi

Dhoma 0 – Tualete 1
50 m2

Tipi
Magazine

Karakteristikat

Përshkrimi
Ambienti ndodhet te Rr “Vlaznit Huta” mbrapa ministrise te puneve te jashtme ne katin e pare te nje vile me nje siperfaqe prej 50m2 dhe lartesi 4 m.
Mund te perdoret per qellime te ndryshme sidomos per magazine apo garazh.
Ardi Brahimllari
abrahimllari@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355694027540


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1646 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Jap Magazine me Qera

Postuar Nga:

Ardi Brahimllari

Tirane, Rr Vlaznit Huta


17/08/2009 9:43 am


0035542270190


Ofertat Më Të Shikuara