Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JAP ME QERA AP. 2+1+BALLKON

36000 Lek

Përshkrimi

Ne Rr. “Sitki Çiço”, shume prane Maternitetit te Ri “Koço Glozheni”, Tirane, jap me qera nje Apartament 2+1 me siperfaqe 80 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:

Korridor + Tualete
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi per Femije,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje godine banimi me lartesi 6 kate. Eshte e orientuar V-P, pjeserisht i mobiluar, dhe i pozicionuar ne vije te pare te pallateve perkundrejt rruges. Ka mundesi parkimi perpara pallatit. Duke ju referuar vendodhjes se objektit, ky eshte nje variant mjaft i pershtatshem per te gjithe ata qe deshirojne te banojne ne nje vend te qete, me ajer te paster, dhe sa me larg zhurmave te qytetit. Preferohet familje.
Apartamenti jepet me qera per afat te gjate kohor.

Çmimi 35.000 Leke/muaj

Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.

Kontakt:
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0692369706


Fjalë Kyçe:
Statistika: 697 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JAP ME QERA AP. 2+1+BALLKON JAP ME QERA AP. 2+1+BALLKON JAP ME QERA AP. 2+1+BALLKON JAP ME QERA AP. 2+1+BALLKON JAP ME QERA AP. 2+1+BALLKON JAP ME QERA AP. 2+1+BALLKON JAP ME QERA AP. 2+1+BALLKON JAP ME QERA AP. 2+1+BALLKON JAP ME QERA AP. 2+1+BALLKON