Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 2 (Jordan Misja)

250 Euro

Përshkrimi

Zona/Rruga : Jordan Misja

Jepet me qera Apartament !!!

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile, ne nje vend te bukur dhe te qete te Tiranes, ne mes te gjelberimit. I arreduar me paisje moderne dhe komode. Mundesohet parking privat.

Cmimi: 250 euro (perfshire faturat)
Kontaktoj vetem me CEl:
Cel. : 0694582413


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1016 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 2 (Jordan Misja) jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 2 (Jordan Misja) jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 2 (Jordan Misja) jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 2 (Jordan Misja) jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 2 (Jordan Misja)

Postuar Nga:

Iroflan

Tirane


27/08/2009 5:30 pm


0694582413


Ofertat Më Të Shikuara