Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

jap me qera apartament

400 Euro

Përshkrimi

Rruga : Rr.Ali Visha, prane Liceut

Ne rrugen Ali Visha , prane Liceut jepet me qera apartament 2+1 me 2 ballkone, i cili ndodhet ne pallat te ri , kati 3 , me ashensor.Siperfaqe 107 m2. Apartamenti jepet me qera per here te pare dhe eshte teresisht i mobiluar me mobilie te reja .I pajisur me kondicioner.Uje 24 h.
Ka garazh i cili eshte i perfshire ne cmim.
Cmimi 400 euro ne muaj.
Tel. : 22 56 698

Cel. : 068 40 76 707
vetem me tel


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1074 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

jap me qera apartament jap me qera apartament jap me qera apartament jap me qera apartament jap me qera apartament