Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Jap me qera apartament

250 Euro

Përshkrimi

Tirane, Jap me qera apartament 1+1+A+BLK, siperfaqe 72 m2, i mobiluar ne stil italian.
Zona/Rruga : 5 Maji

Ne nje zone te qete dhe komode prane medresese jepet me qera apartament me sip 72 m2, kati IV, i mobiluar,i perbere nga: dhome ndenjeje, aneks gatimi, dhome gjumi, banje, korridor dhe ballkon.
Uji dhe drita 24h me 24h!!

Cmimi: 250 euro/muaj i negociueshem!!

Per informacion kontaktoni ne cel.: 068 22 50 351
e-mail. enxhi_tr@libero.it

P.s. Jo studente!!


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1325 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Jap me qera apartament Jap me qera apartament Jap me qera apartament Jap me qera apartament Jap me qera apartament

Postuar Nga:

no comment

Tirane


22/08/2009 3:41 pm


068 22 50 351


Ofertat Më Të Shikuara