Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Jap me Qera Kater kate ne Pallatin ku ndodhet Universiteti Polis

Kontakt

Përshkrimi

Pershendetje i/e nderuar,
Duke ju uruar per sa me shume sukses ne kompanine tuaj, po ju japim informacionin vijues:
– Nese jeni duke kerkuar ambiente me qira per kompanine tuaj, ja zgjidhja optimale:

Zyrat qe ofrohen ndodhen ne kater katet e para te pallatit (qe ka përfunduar se ndertuari ne 2005) ne Rrugen Vaso Pasha ku momentalisht ndodhet Universiteti Polis. Zyrat kane sipërfaqe 2320 m2 , por kati i katert mund te veçohet edhe te jepen me qira vetem 3 katet e para me nje sipërfaqe prej 1800 m2

Ambientet jane te pajisura:

• Sistem kondicionimi
• Energji Elektrike edhe Ujë 24 ore (Gjenerator ne rast avarie për kompjuterë edhe ndriçim)
• Interier te përshtatshëm për zyra
• Internet kabllor
• Numra Telefoni
• 25 vende parkimi
Ambientet ne fjale gezojne nje gjendje shume te mire dhe jane shume te përshtatshme per çfare do lloj biznesi (Universitet, Banke etj).

Ju lutem, mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacion.
Jemi ne dizpocionin tuaj qe t’ju shoqerojme dhe prezantojme konkretisht ambientet.

Ju urojme pune te mbare!

Per me shume informacion ju lutem te telefononi ne numrat e meposhtem


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 926 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Hasan Tabaku

Tirana Albania


22/11/2010 7:23 pm


069 40 38 950; 067 20 64 509


Ofertat Më Të Shikuara