Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

jap me qera lokal dhe shtepi ne Durres-plazh

3000 Euro

Përshkrimi

Jap me qera lokal dhe shtepi (2+1) ne durres-plazh .Lokali eshte i mobiluar si Bar-Birrari, buze detit me nja pamje te mrekullueshme nga deti dhe nga qyteti Durresit ( ndodhet afer \\\’\\\’ Pista Kosova\\\’\\\’) . Shtepia eshte e mobiluar .
Per me shume informacione kontaktoni ne e-mail ose ne numrin e meposhtem: 00393297903623


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2806 Shikimet Totale, 3 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

jap me qera lokal dhe shtepi ne  Durres-plazh jap me qera lokal dhe shtepi ne  Durres-plazh

Postuar Nga:

edi

Durres , plazh


25/02/2014 4:45 am
Ofertat Më Të Shikuara