Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Jap Me Qera Objektin

Kontakt

Përshkrimi

Objekti eshte ne perdorim si Lokal deri tani, permasat e tij jane 100m2 ndodhet ne qytetin e Kukesit mund te shfrytezohet per cfare do lloj bisnesi tjeter dhe ska nevoj per ta ruajtur fare esht i siguruar per cdo gje per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e tel .


Fjalë Kyçe:
Statistika: 887 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Egzon

Kukes


29/12/2010 6:56 pm


+355685462844


Ofertat Më Të Shikuara