Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Jap Me Qera Shtepi Pushimi

Kontakt

Përshkrimi

Jepet shtepi pushimi per familjare per periudhen e veres.
Eshte shtepi private kati i I-re ose i II-te i nje shtepie 2kateshe.Me 2dhoma gjumi+guzhine+sallon, e mobiluar me te gjitha kushtet.uje te rrjedhshem 24ore dhe vend parkimi te sigurte ne garazhdin e shtepise.
Shtepia ndodhet ne unaze te Vlores, prane bulevardit vlore-skele.
cmimi 300euro/15dite.
Ju mirepresim!
Cel. :+355693245038


Fjalë Kyçe:
Statistika: 3341 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Jap Me Qera Shtepi Pushimi Jap Me Qera Shtepi Pushimi Jap Me Qera Shtepi Pushimi Jap Me Qera Shtepi Pushimi