Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Jap me qira banesën në Bregun e Diellit/ Prishtine/ 40 m2 /e mobiluar/ 230 euro/ 044 276 852

230 Euro

Përshkrimi

Jap me qira banesën në Bregun e Diellit, banesat me tulla të kuqe, afër ambulancës.
Banesa gjendet në katin e parë të banimit. Banesa ka 40 m2 dhe posedon: dhomë dite, dhomë të vogël gjumi, kuzhinë, koridor dhe banjo. Banesa është e mobiluar.
Banesa gjendet në një lagje të qet dhe me parking të mjaftueshëm.
Jepet me qira vetëm për të interesuarit për banim afatëgjat.
Çmimi 230 euro. Tel 044 276 852


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2413 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

dritoni

Bregun e Diellit/ Prishtine


07/06/2010 8:00 am


044 276 852


Ofertat Më Të Shikuara