Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Jap me qira banesën në Bregun e Diellit

230 Euro

Përshkrimi

Jap me qira banesën në Bregun e Diellit, te banesat me tulla të kuqe, në afërsi të ambulances.
Kati i parë i banimit. Banesa ka 40 m2 dhe posedon: dhomë dite, dhomë të vogël gjumi, kuzhinë, koridor dhe banjo. Banesa jepet e mobiluar.
Banesa gjendet në një lagje të qetë, me parking dhe zona të gjelbruara. Qerdhja, shkolla fillore dhe ambulanca janë shumë afër.
Cmimi 230 e . (pa ndërmjetësim)
Kontakti: 044 27 68 52 ose driton.banesa@gmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1359 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Jap me qira banesën në Bregun e Diellit Jap me qira banesën në Bregun e Diellit Jap me qira banesën në Bregun e Diellit

Postuar Nga:

driton

Prishtine


13/12/2010 10:56 am


044276852


Ofertat Më Të Shikuara