Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Jap ville me qera

1200 Euro

Përshkrimi

Dhoma 6 – Tualete 2
350 m2

Tipi
Vile

Karakteristikat
Ballkon(e), Oborr, Verande, Garazh, Ne rruge kryesore, Zone Parkimi, Pamje e bukur

Përshkrimi
Kjo vile ndodhet ne pozicion shume te favorshem ne nje rruge te qete dhe shume afer bulevardit kryesor. Ka nje siperfaqe te pergjithshme rreth 300 m2 dhe si ndertese 200 m2 e ndare ne dy kate. Ka nje oborr te pershtatshem per parking dhe kopsht. Jepet e mobiluar ose jo ne varesi te kerkeses.
Erion Bregasi
ebregasi@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355694051804


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1050 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Jap ville me qera

Postuar Nga:

Erion Bregasi

Tirane, Rr"Mahmut Fortuzi"


18/08/2009 8:57 am


0035542270190


Ofertat Më Të Shikuara