Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Jap Zyre Me Qera

700 Euro

Përshkrimi

Tirane, Blv Gjergj Fishta
Dhoma 0 – Tualete 0
64 m2

Tipi
Zyre

Karakteristikat
Kondicioner, Zone Parkimi, Ne rruge kryesore, Sistem Qendror Ngrohje/Ftohje, Ashensor

Përshkrimi
Ambienti ndodhet i pozicionuar ne nje nder rruget kryesore te kreyqytetit ne nje ndertese cilsore qe ofron sherbime te tiila.
M enje pamje te mrekuelleueshem dhe me nje nderim cilesor ai ofron mundesi per ambiente te ndryshme sherbiminte cdo lloj ne TIRANE.
Dritan Ballgjini
dballgjini@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355694051801


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1657 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Jap Zyre Me Qera

Postuar Nga:

Dritan Ballgjini

Tirane, Blv Gjergj Fishta


17/08/2009 9:37 am


0035542270190


Ofertat Më Të Shikuara