Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPEN AMBENTE PER ZYRA, MBI ALEANCEN FRANCEZE

12 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. Barrikadave, mbi Aleancen Franceze, Tirane, ne godinen e re 11 kateshe jepen me qera dy ambiente me siperfaqe respektive 320m² dhe 145 m² te cilat jane te pozicionuara ne katin e 10 dhe te 11 te godines.
Nga ana funksionale te dy ambientet jane te konceptuara si apartamente banimi, por duke qene se ndodhen ne proces ndertimi, kjo gje te jep mundesine per te bere ndryshime. Ambientet mund te konceptohen dhe adoptohen mjaft mire si zyra me funksione te ndryshme si projektim, programim kompjuterik, qendra biznesi + punesimi, etj. Pozicionimi i tyre ne katet me te larta te godines dhe orientimi i tyre Lindje – Perendim i jep mundesi ambienteve te gezojne qetesi te plote dhe driçim mjaft te mire gjate gjithe dites.
Çmimi: 12 Euro/m².
Per sqarime te metejshme mund te paraqiteni prane zyrave tona ne adresen si me poshte:
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. 2, Kati 1
Email: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www. eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 944 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPEN AMBENTE PER ZYRA, MBI ALEANCEN FRANCEZE