Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 1+1, I MOBILUAR

25000 Lek

Përshkrimi

Prane Stadiumit Dinamo, Tirane, ne nje godine eksistuese 2 kateshe jepet me qera nje ap. 1+1 e cila zoteron komoditetet e meposhteme:
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi,
Tualet.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te Godines, dhe eshte i orientuar Jug – Perendim. Eshte totalisht i rikonstruktuar dhe me mobilim mjaft komod. Duke ju referuar pozicionimit te tij, ambienti gezon qetesi ndaj zhurmave te trafikut dhe lidhje te mire me qendren.
Çmimi 25000 Leke/muaj
Per sqarime te metejshme mund te paraqiteni prane zyrave tona ne adresen si me poshte:

Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. B, Kati 1
Email: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 858 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 1+1, I MOBILUAR JEPET ME QERA AP. 1+1, I MOBILUAR JEPET ME QERA AP. 1+1, I MOBILUAR JEPET ME QERA AP. 1+1, I MOBILUAR

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

PRANE STADIUMIT DINAMO, TIRANE


14/07/2010 11:08 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara