Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 1

25000 Lek

Përshkrimi

Te 21 Dhjetori, mbrapa Shkolles 9 – vjeçare “Sabaudin Gabrani”, Tirane, jepet me qera nje Apartament (1+1) i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor + Tualet,
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine ekzistuese me lartesi 3 kate. Eshte e orientuar nga Perendimi, dhe disponon mobilim modest. Apartamenti jepet me qera per afat te gjate kohor (minimalisht 1 vit). Eshte i pershtatshem per nje cift, ose tre studente.
Çmimi 25.000 Leke/muaj i diskutueshem
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 894 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 1 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 1 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 1 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 1 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 1

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

TE 21 DHJETORI, MBRAPA SHKOLLES SABAUDIN GABRANI


07/06/2010 6:31 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara