Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 1

25000 Lek

Përshkrimi

Ne Rr. “Vaso Pasha”, prane Fakultetit Juridik, Tirane, jepet me qera nje Apartament (1+1) i mobiluar i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Ambient Gatimi,
Dhome Ndenje
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Tualet.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine ekzistuese me lartesi 5 kate. Eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar me paisjet me te domosdoshme per te jetuar. Eshte e orientuar nga Veriu, dhe e pozicionuar ne nje zone mjaft te qete.
Çmimi 25.000 Leke/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 899 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 1 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 1 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 1

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. VASO PASHA, TIRANE


13/05/2010 5:46 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara