Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3

220 Euro

Përshkrimi

Te Treni, Tirane, jepet me qera nje Apartament (2+1) i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor + Tualet,
Ambient Ndenje + Gatim,
2 Dhoma Gjumi,
Ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje godine te re. Eshte e orientuar nga Lindja, dhe disponon mobilim modest. Apartamenti jepet me qera per afat te gjate kohor (minimalisht 1 vit). Eshte i pershtatshem per nje familje, ose kater studente.
Çmimi 30.000 Leke/muaj i diskutueshem
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 969 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3