Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3

23000 Lek

Përshkrimi

Ne Rr. Arkitekt Sinani, Tirane, jepet me qera nje Apartament 1+1, i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor + Tualet,
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi,
Ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje godine banimi me lartesi 6 kate. Eshte i orientuar nga Jugu dhe i mobiluar plotesisht. Uje drita 24 ore. Preferohen familjare ose dy vajza per afat te gjate kohor.
Çmimi 23.000 Leke/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1084 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3