Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3

25000 Lek

Përshkrimi

Ne Rr. “Qemal Stafa”, te Xhamlliku, Tirane, jepet me qera nje Apartament i mobiluar i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor + Tualet,
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje godine ekzistuese me lartesi 6 kate. Eshte e orientuar Veri – Jug, dhe ka pamje nga sheshi i xhamllikut. Me konkretisht ndodhet mbi Banken Greke. Duke ju referuar ketij pozicionimi, ambienti gezon cilesi si diellezim mjaft te mire dhe lidhje te mire me qendren.
Çmimi 25.000 Leke/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1023 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 3

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. QEMAL STAFA, TE XHAMLLIKU, TIRANE


06/05/2010 11:08 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara