Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 5

25000 Lek

Përshkrimi

Ne krah te Shkolles se Mesme “Ismail Qemali”, Tirane, jepet me qera nje Apartament (1+1) i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor + Tualet,
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi + Ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje godine te re me lartesi 8 kate. Eshte e orientuar nga Lindja. Apartamenti eshte plotesisht i ri, i pabanuar me pare, dhe ka tualet me ndriçim natyral. Nuk eshte i mobiluar, por disponon dy kondicionere te sapomontuar. Duke ju referuar pozicionimit te objektit, ambienti ndodhet shume prane qendres se qytetit.
Çmimi 25.000 Leke/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 958 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 5 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 5 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 5 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 5

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

PRANE SHKOLLES "ISMAIL QEMALI", TIRANE


04/06/2010 5:37 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara