Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 6

15000 Lek

Përshkrimi

200 m mbi Restorant Fresku, Tirane, jepet me qera nje Apartament 1+1, i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor + Tualet,
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi,
Verande.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje godine te re banimi me lartesi 10 kate. Eshte i orientuar nga Jug – Perendimi. Apartamenti eshte i ri, i pabanuar me pare. Eshte pjeserisht i mobiluar; disponon kondrabufene e kuzhines perfshire ketu dhe soben e gatimit si dhe ambientin e ndenjes. Preferohen familjare.
Çmimi 15.000 Leke/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1170 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 6 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 6 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 6 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 6 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 6

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

PRANE FRESKUT, TIRANE


19/06/2010 5:47 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara