Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 9

30000 Lek

Përshkrimi

Ne Rr. “Elbasanit”, perballe me Shkollen e Mesme te Gjuheve te Huaja, Tirane, jepet me qera nje Apartament (1+1) me sip. 75 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Dhome Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Korridor + Tualet.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje godine te re banimi, dhe disponon mobilim mjaft komod + kondicioner; eshte i orientuar Veri – Lindje. Uje, drita 24 ore. Ky variant eshte mjaft i pershtatshem per te gjithe ata qe deshirojne te jetojne sa me afer qendres se qytetit dhe kodrave te liqenit artificial. Apartamenti jepet me qera per afat te gjate kohor. Preferohen te huaj ose çift.
Çmimi 30.000 Leke/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1177 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 9 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 9 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 9 JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 9

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

PRANE AMBASADES AMERIKANE, TIRANE


26/05/2010 4:35 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara