Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 1+1

25000 Lek

Përshkrimi

Ne Rr. Durresit, shume prane Qendres Spitalore Zonja e Keshillit te Mire, Tirane, ne nje Godine 3-kateshe, jepet me qera nje Apartament (1+1), i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Ambient ndenje,
Ambient gatimi,
Dhome Gjumi matrimoniale,
Tualet.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te godines, dhe eshte i orientuar nga Jug – Perendimi. Eshte i mobiluar dhe zoteron gjithe komoditetin e nevojshem per te jetuar. Preferohen vajza ose cift.

Çmimi: 25000 Leke/muaj
Kontakt: Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. B, Kati 1
Email: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 839 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 1+1 JEPET ME QERA AP. 1+1 JEPET ME QERA AP. 1+1