Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 2+1,

400 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. “Elbasanit”, mbrapa Fakultetit Ekonomik, Tirane, jepet me qera nje Apartament (2+1), i mobiluar ne menyre komode, i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor + Tualet,
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Dhome Gjumi per Femije,
Dy veranda.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile dy kateshe. Duke qene vile, ambienti ka dritare ne te kater anet e saj, si rezultat ambienti eshte mjaft mire i ndricuar gjate gjithe dites. Gjithashtu, ambienti gezon qetesi perkundrejt zhurmave te trafikut, dhe disponon vend per parking ne oborrin e shtepise.
Çmimi 400 Euro/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 900 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 2+1, JEPET ME QERA AP. 2+1, JEPET ME QERA AP. 2+1, JEPET ME QERA AP. 2+1,

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. ELBASANIT, MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK


14/04/2010 4:20 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara