Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 2+1,

400 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. “Elbasanit”, ne krah te postes, Tirane, jepet me qera nje Apartament i mobiluar i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor + Tualet,
Ambient Ndenje + Gatim + Ballkon,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Dhome Gjumi per Femije.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje godine te vjeter banimi me lartesi 5 kate, por eshte i rikonstruktuar totalisht, dhe disponon kushte mjaft te mira banimi; ka kondicioner + telefon. Eshte e orientuar Veri – Lindje – Perendim, dhe eshte e pozicionuar ne buze te rruges kryesore. Duke ju referuar ketij pozicionimi, ambienti eshte mjaft i pershtatshem per te gjithe ata qe preferojne te jetojne sa me afer qendres se qytetit.
Çmimi 400 Euro/muaj i diskutueshem
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1034 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 2+1, JEPET ME QERA AP. 2+1, JEPET ME QERA AP. 2+1,

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. ELBASANIT, PRANE POSTES SHQIPTARE


15/04/2010 11:22 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara