Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 2+1

25000 Lek

Përshkrimi

Te Medreseja, buze rruges se tregut, Tirane, jepet me qera nje Apartament (2+1) cili zoteron komoditetet e meposhteme:

Korridor ne hyrje,
Kuzhine Gatimi,
Dhome Ndenje,
Dhoma Gjumi,
Tualet.

Apartamenti eshte i mobiluar, dhe ndodhet ne katin e trete te nje godine banimi 3 kateshe. Eshte i orientuar nga Jug – Lindja. Uje, drita 24 ore. Apartamenti jepet me qera per nje afat te gjate kohor (dy vjecar).
Çmimi 25000 Leke/muaj

Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594, 0692369706


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 801 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. DIBRES. TE MEDRESEJA, TIRANE


10/04/2010 6:34 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara