Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 2+1

35000 Lek

Përshkrimi

Ne Bulevardin “Bajram Curri”, ne godinen mbrapa ETC, Tirane, jepet me qera nje Apartament (2+1), i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor + Tualet,
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Dhome Gjumi per Femije,
Ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te godines, dhe eshte e orientuar Veri – Jug. Godina ndodhet ne vije te dyte kundrejt rruges kryesore, si rezultat ambienti gezon qetesi perkundrejt zhurmave te trafikut. Apartamenti eshte i mobiluar, dhe ka telefon + kondicioner.
Çmimi 35000 Leke/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 764 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1