Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 2+1

250 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. “Hoxha Tahsim”, perballe Farmacise Nr. 5, Tirane, jepet me qera nje Apartament (2+1) i cili zoteron komoditetet e meposhteme:

Korridor ne hyrje,
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Dhome Gjumi per Femije,
Dy Tualeta,
Dy Ballkone.

Apartamenti nuk eshte i mobiluar (ka vetem kondrabufene e kuzhines), dhe ndodhet ne katin e tete te nje godine te re banimi 9 kateshe. Eshte i orientuar Lindje – Perendim. Uje, drita 24 ore. Nese do te ju interesonte parkim mund te flasim me administratorin e pallatit per te siguruar nje vendparkim ne katin nentoke. Apartamenti jepet me qera per nje afat te gjate kohor (dy vjecar).
Ky eshte nje variant mjaft i pershtatshem per te gjithe ata qe deshirojne te banojne sa me afer qendres se qytetit.
Çmimi 250 Euro/muaj

Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.

Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594, 0692369706


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1377 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. HOXHA TAHSIM, TE FARMACIA 5, TIRANE


10/04/2010 6:41 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara