Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 2+1

30000 Lek

Përshkrimi

Ne rrugen Sul Bega, prane Shkolles se Kuqe, Tirane jepet me qera nje apartament 2+1 qe gezon komoditetet e meposhteme:
Korridor,
Ambient ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi matrimoniale,
Dhome Gjumi per femije,
Dy tualeta,
Ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim, ne pallatin Ndregjoni, dhe eshte i orientuar nga Veriu. Eshte totalisht i ri dhe ka te vendosur paisjet e kuzhines. Nuk eshte i mobiluar dhe nuk eshte banuar asnjehere. Gjithashtu Apartamenti ka te disponueshem nje garazhd.
Çmimi 30.000 Leke/muaj
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 866 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1