Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 2+1

40000 Lek

Përshkrimi

Ne Bulevardin “Bajram Curri”, te blloku 1 Maji, perballe ish Ekspozites Shqiperia Sot, Tirane jepet me qera nje apartament 2+1 qe gezon komoditetet e meposhteme:
Korridor + Tualet,
Ambient ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Dhome Gjumi per Femije.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim, ne godinen 5 kateshe, dhe eshte i orientuar Lindje – Perendim. Eshte i rikonstruktuar dhe pjeserisht i mobiluar. Ka linje telefonike. Duke ju referuar vendodhjes qe ka, ambienti mund te pershtatet dhe per aktivitete te tjera si: zyre, klinike etj.
Çmimi 40.000 Leke/muaj
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 94014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 838 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

LULISHTJA PERBALLE ISH EKSPOZITES SHQIPERIA SOT


10/04/2010 6:50 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara