Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 2+1

250 Euro

Përshkrimi

Ne Bulevardin “Zhan Dark”, 100 metra mbi Maternitetin e ri, Tirane, jepet me qera nje Apartament (2+1), i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
2 Korridore + 2 Tualeta,
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Dhome Gjumi per Femije,
Ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje godine banimi 7 – kateshe. Eshte e orientuar nga Jug- Perendimi, dhe eshte ne brendesi te pallateve perkundrejt rruges kryesore. Duke ju referuar ketij pozicionimi, ambienti gezon ndricim te mire gjate dites, ajer te paster, si dhe qetesi perkundrejt zhurmave te trafikut. Apartamenti nuk eshte i mobiluar.
Çmimi 250 Euro/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 887 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1 JEPET ME QERA AP. 2+1