Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 2+1,

600 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. “Elbasanit”, mbrapa shkolles se mesme te gjuheve te huaja, Tirane, jepet me qera nje Apartament i mobiluar i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor1 + Tualet1,
Ambient Ndenje + Gatim + Ballkon,
Korridor2 + Tualet2 Dhome Gjumi Matrimoniale + Ballkon,
Dhome Gjumi per Femije.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje godine te re banimi me lartesi 9 kate. Eshte e orientuar Veri – Lindje – Perendim, dhe eshte ne vijen e dyte te pallateve perkundrejt rruges kryesore. Duke ju referuar ketij pozicionimi, ambienti gezon qetesi perkundrejt zhurmave te trafikut.
Çmimi 600 Euro/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 821 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 2+1, JEPET ME QERA AP. 2+1, JEPET ME QERA AP. 2+1,

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. ELBASANIT, MBRAPA SHKOLLES SE GJUHEVE TE HUAJA


14/04/2010 4:18 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara