Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 3

450 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. Gjin Bue Shpata, mbi Banken Credins, te Stadiumi Dinamo, Tirane, jepet me qera nje Apartament 2+1, i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Ambient Dite + Tualet,
Ambient Gatimi,
Dhome Gjumi Matrimoniale + Tualet,
Dhome Gjumi per Femije,
Ballkon i Mbyllur me Vetrate.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje godine eksistuese me lartesi 6 kate, dhe eshte i rikonstruktuar totalisht. Ka orientim Lindje – Perendim, dhe disponon tualet me ndriçim natyral. Eshte i mobiluar ne menyre mjaft komode per te jetuar, duke perfshire ketu dhe kondicionere per ngrohjen dhe ftohjen e ambientit. Preferohen familjare.
Çmimi 450 Euro/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1768 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 3 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 3

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

STADIUMI DINAMO, MBI BANKEN CREDINS, TIRANE


24/06/2010 3:22 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara