Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 3

250 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. “Dibres”, prane Poliklinikes Qendrore, Tirane, jepet me qera nje Apartament (2+1) me kondrabufe i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Dhome Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Dhome Gjumi per Femije,
Korridor + Tualet,
Ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje godine te re banimi me lartesi 7 kate. Apartamenti disponon vetem ambientin e gatimit, dhe eshte e orientuar Jug – Lindje. Uje, drita 24 ore. Ky variant eshte mjaft i pershtatshem per te gjithe ata qe deshirojne te jetojne sa me afer qendres se qytetit. Apartamenti jepet me qera per afat te gjate kohor. Preferohen familjare.
Çmimi 250 Euro/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 816 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. DIBRES, PRANE POLIKLINIKES QENDRORE


13/05/2010 6:01 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara