Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 4

450 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. “Durresit”, perballe me ish Pasticeri Floren, Tirane, jepet me qera nje Apartament (2+1) me sip. 75 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Dhome Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Dhome Gjumi per Femije,
Korridor + Tualet.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te godines ekzistuese. Eshte i rikonstruktuar totalisht dhe disponon mobilim modern; eshte i orientuar Verilindje – Jugperendim. Uje, drita 24 ore. Ky variant eshte mjaft i pershtatshem per te gjithe ata qe deshirojne te jetojne sa me afer qendres se qytetit. Apartamenti jepet me qera per afat te gjate kohor. Preferohen te huaj.
Çmimi 450 Euro/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 2424 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 4 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 4 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 4 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 4 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 4 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 4

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. DURRESIT, PRANE FLORES, TIRANE


22/05/2010 6:40 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara