Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 5

450 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. “Myslym Shyri”, prane Dyqanit AMC, Tirane, jepet me qera nje Apartament (2+1) i mobiluar i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Dhome Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Dhome Gjumi per Femije,
Korridor + Tualet.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje godine ekzistuese me lartesi 5 kate. Eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre mjaft komode per te jetuar. Uje, drita 24 ore. Eshte i orientuar Lindje – Perendim, dhe i pershtatshem per te gjithe ata qe deshirojne te jetojne sa me afer qendres se qytetit.
Preferohen familjare çift ose te huaj.
Çmimi 450 Euro/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 844 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 5 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 5 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 5 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 5 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 5