Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 8

35000 Lek

Përshkrimi

Ne Rr. “Ali Pashe Gucia”, prane Gjimnazit Partizani, Tirane, jepet me qera nje Apartament (2+1) i mobiluar i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Dhome Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Dhome Gjumi per Femije,
Korridor + Tualet,
Dy Ballkone.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje godine te re banimi me lartesi 10 kate. Eshte i mobiluar ne menyre mjaft komode per te jetuar, dhe orientuar Veri – Jug – Perendim. Uje, drita 24 ore. Ky variant eshte mjaft i pershtatshem per te gjithe ata qe deshirojne te jetojne sa me afer qendres se qytetit. Apartamenti jepet me qera per afat te gjate kohor. Preferohen familjare.
Çmimi 35000 Leke/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 890 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 8 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 8 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 8 JEPET ME QERA AP. 2+1, KATI 8