Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 3+1,

30000 Lek

Përshkrimi

Ne Rr. “Ali Demi”, mbrapa Ministrise se Shendetesise, Tirane, jepet me qera nje Apartament (3+1) cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor ne hyrje,
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Dy Dhoma Gjumi per Femije,
Tualet,
Ballkon.
Apartamenti nuk eshte i mobiluar (ka vetem kondrabufene e kuzhines), dhe ndodhet ne katin e trete te nje godine banimi 6 kateshe. Eshte i orientuar VeriLindje – JugPerendim. Uje, drita 24 ore. Eshte i rikonstruktuar totalisht. Apartamenti jepet me qera per nje afat te gjate kohor (dy vjecar).
Çmimi 30000 Leke/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 963 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA AP. 3+1, JEPET ME QERA AP. 3+1, JEPET ME QERA AP. 3+1, JEPET ME QERA AP. 3+1,

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. ALI DEMI, TIRANE


26/04/2010 4:31 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara