Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA DYQAN ME SIP. 205 m²

22 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. Barrikadave, te Aleanca Franceze, Tirane, jepet me qera nje Dyqan me siperfaqe 205 m², i cili ne siperfaqen e tij disponon dy tualeta dhe nje zyre. Ambienti ndodhet ne katin e pare te godines, ne buze te rruges kryesore. Lartesia e dyqanit dhe vetrata e xhamit gjate gjithe gjatesise se saj ben te mundur qe ambienti te kete ajer, te jete i ndriçuar mjaft mire, dhe te kete mundesi shume te mira reklamimi. Duke ju referuar vendodhjes se tij, dhe hapesires qe disponon, ambienti eshte mjaft i pershtatshem per aktivitete te ndryshme tregtare. Eshte i disponueshem per perdorim te menjehershem.

Çmimi: 22 Euro/m² ne muaj (i diskutueshem ne varesi te kohezgjatjes se kontrates dhe menyres se pageses)
Kontakt: Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. B, Kati 1
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2761 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA DYQAN ME SIP. 205 m²

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. BARRIKADAVE, TE ALEANCA FRANCEZE, TIRANE


17/07/2010 2:41 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara