Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA DYQAN ME SIP. 22 m²

22000 Lek

Përshkrimi

Ne Rr. Gjon Muzaka, prane Rr. Durresit, Tirane, ne Godinen e re 8-kateshe, jepet me qera nje Dyqan me siperfaqe 22 m². Dyqani ndodhet ne katin e pare te godines, dhe eshte i orientuar nga Perendimi. Eshte i disponueshem per perdorim te menjehershem.

Çmimi: 22.000 Leke/muaj
Kontakt: Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. B, Kati 1
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 3723 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA DYQAN ME SIP. 22 m²

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. GJON MUZAKA, TIRANE


17/07/2010 2:39 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara