Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA DYQAN ME SIP. 35 m², RR. DURRESIT

600 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. Durresit, ne krah te Ambasades Kubaneze, Tirane, jepet me qera nje Dyqan me siperfaqe 35 m². Duke ju referuar pozicionit te saj, Dyqani perveç aktiviteteve tregtare mund te jete mjaft i pershtatshem dhe per aktivitete zyrtare si: zyre noteriale, agjenci immobiliare etj. Eshte i disponueshem per perdorim te menjehershem.

Çmimi: 600 Euro/muaj
Kontakt: Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. B, Kati 1
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2156 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA DYQAN ME SIP. 35 m², RR. DURRESIT JEPET ME QERA DYQAN ME SIP. 35 m², RR. DURRESIT JEPET ME QERA DYQAN ME SIP. 35 m², RR. DURRESIT JEPET ME QERA DYQAN ME SIP. 35 m², RR. DURRESIT

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

NE KRAH TE AMBASADES KUBANEZE, TIRANE


17/07/2010 2:47 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara