Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA GARSONIERE

170 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. “Sulejman Delvina”, prane Stadiumit Dinamo, Tirane, jepet me qera nje Apartament (Garsoniere) i mobiluar i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Ambient Gatimi,
Ambient Ndenje + Fjetje,
Tualet.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine ekzistuese me lartesi 6 kate. Eshte totalisht i rikonstruktuar dhe me mobilim te ri. Eshte e orientuar Jug – Lindje, dhe e pozicionuar ne vijen e dyte te pallateve perkundrejt rruges kryesore. Duke ju referuar ketij pozicionimi, ambienti gezon qetesi ndaj zhurmave te trafikut dhe lidhje te mire me qendren.
Çmimi 170 Euro/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 3095 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. SULEJMAN DELVINA, TIRANE


13/05/2010 5:48 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara