Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA ZYRE ME SIP. 30 m²

25000 Lek

Përshkrimi

Mbi Posten Qendrore, Tirane, jepet me qera nje Zyre me siperfaqe 30 m².
Zyra ndodhet ne katin e dyte te godines, dhe ka hyrje nga mbrapa. Disponon tualet, kondicioner, linje telefonike, dhe te gjitha mobiljet e zyres. Gjithashtu, eshte e orientuar nga jugu, gje e cila i jep mundesine ambientit te jete i ndriçuar mjaft mire. Ka funksionuar si zyre avokatie, por eshte e pershtatshme dhe si studio arkitekture, Agjenci Immobiliare etj.
Ambienti eshte i disponueshem per perdorim.
Çmimi: 25.000 Leke/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 2558 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA ZYRE ME SIP. 30 m² JEPET ME QERA ZYRE ME SIP. 30 m² JEPET ME QERA ZYRE ME SIP. 30 m²

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. ÇAMERIA, TIRANE


19/06/2010 5:49 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara