Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA ZYRE ME SIP. 54 m²

648 Euro

Përshkrimi

Ne nje pallat te ri, me vendodhje ne Rrugen e Elbasanit, perballe me Posten, Tirane, jepet me qera nje Ambient me siperfaqe 54 m².
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te godines, dhe ka hyrje qendrore. Eshte mjaft i pershtatshem per zyre. Ambienti disponon tualet, kondicioner, linje telefonike. Punimet jane te nje cilesie te larte. Gjithashtu ka nje fasade fantastike, e ndriçuar mjaft mire dhe me pamje nga rruga.
Ambienti eshte i disponueshem per perdorim.
Çmimi: 12 Euro/m² (i negociushem ne varesi te kohezgjatjes)
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1365 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

JEPET ME QERA ZYRE ME SIP. 54 m² JEPET ME QERA ZYRE ME SIP. 54 m² JEPET ME QERA ZYRE ME SIP. 54 m² JEPET ME QERA ZYRE ME SIP. 54 m²

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. ELBASANIT, PRANE POSTES SHQIPTARE


05/06/2010 3:35 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara