Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Jepet vile 2 kate me qera

Kontakt

Përshkrimi

Jepet nje vile me qera 2 kate me siperfaqe 110 mp per kat. Vila eshte komplet e mobiluar, ka konfort maksimal e paisur dhe me kondicioner dhe tel fiks. ndodhet ne qender te qytetit. e preferuar per te huaj. tel: 0682542060, 0692117621


Fjalë Kyçe: , , , , , , , , , , ,
Statistika: 853 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

albert

Lushnje, Qender


13/09/2009 3:05 pm


00355682542060


Ofertat Më Të Shikuara