Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Leshoj me qira

Kontakt

Përshkrimi

Leshoj me qira dhe me cmim shume te volitshem shtepine 370m2 me 5 ari parking e pershtatshme per zyre, rezidence luksoze apo biznes. Shtepia gjendet ne lagjen “Arberia”,50 met. ne afersi te Ambasades Amerikane ne Prishtine. Shtepia eshte ne rrugen kryesor. Per informata shtese: lulzim.syla@hotmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1406 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Lulzim Syla

Arberia Prishtine


17/08/2009 1:43 pm
Ofertat Më Të Shikuara