Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Lokal me Qera

3200 Euro

Përshkrimi

Tirane, Rr. Sami Frasheri
Dhoma 0 – Tualete 0
220 m2

Tipi
Lokal

Karakteristikat
Kondicioner, Ne rruge kryesore, Sistem Qendror Ngrohje/Ftohje

Përshkrimi
Ambjenti ndodhet ne nje nga rruget kryesore dhe me te frekuentuarat te Tiranes.
Hapesira dhe vendndodhja jane cilesi qe e bejne kete ambjent ideal per shume lloj aktivitetesh. okazion i rralle…………
Granik Shtraza
gshtraza@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355694051803


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 2366 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Lokal me Qera

Postuar Nga:

Granik Shtraza

Tirane, Rr. Sami Frasheri


17/08/2009 9:48 am


0035542270190


Ofertat Më Të Shikuara