Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Magazina

3 Euro

Përshkrimi

jepen me qera magazina 3500 m2,jepen dhe te ndara te pershtatshme per cdo lloj biznesi.Ne buz rruges nacionale perball zjarrfikseve.Cmimi diskutohet.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 992 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

eshtem

Ish kombinati tekstile tirane


06/03/2010 2:08 pm


0682099789


Ofertat Më Të Shikuara